x
Hesabım
Sepetim

Hakkımızda

Türkiye'nin en çok sevilen av marketine hoş geldiniz!


Ebalikshop.com bir "Yıldız Balık Av Malzemeleri" kuruluşudur.Yıldız Balıkçılık "Hobinize Yön Verir" sloganıyla 1988 yılından bu yana av tutkunlarına hizmet sunuyor. Adana'nın merkezinde 250 m2 showroom , 500 m2 deposu olmak üzere 3 katlı mağazasında hizmet vermekte ayrıca müşterileri için açık otoparkımız bulunmaktadır.Showroom'umuzda balık avı malzemeleri,su sporları,kamp malzemeleri,deniz motor ve şişme botlar,dalış malzemeleri,balık ağları ve bir çok ürün grubu ile yaklaşık 20,000 ürün çeşidi bulunmaktadır.Ayrıca firmamız kendi ürün ithalatını da gerçekleştirmekte olup Türkiye'nin tüm bölgelerine toptan ürün satışları da yapmaktadır.Yüzlerce bayimize ticari araçlarımızla ürün tedariği sağlamaktayız. 

Firmamız faaliyet süresince yarışmalara sponsor olmuş dergi ve TV programlarında yer almıştır. Bu güne kadar müşterilerine sunduğu hizmet,ilgi ve güven ile beraber Türkiye'nin en çok sevilen av marketinden biri olmuştur.

"ebalikshop.com" e-ticaret sitemiz 2015 yılı itibari ile sürdürdüğümüz hizmetimize verdiğiniz ilgiden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.Binlerce ürün çeşidi ile en uygun fiyatlar ile nerede olursanız olun en hızlı şekilde ürünleri müşterilerimize ulaştırmak için çok çalışıyoruz. Büyümeye ve av sporlarını Türkiye'de geliştirmeye devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Videolar
Mağazamız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.